BRAMY GARAŻOWE

Wjazd do garażu najczęściej usytuowany jest na froncie budynku, tak aby było nam wygodnie wyjechać do niego z ulicy. Zatem brama garażowa staje się nieodzownym elementem, kreującym wizerunek naszego domu.
W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę kolorów jak i wzorów.
Bramy pokryte różnego rodzaju strukturą drewnopodobną, sterowane ręcznie lub automatycznie.

Zalety bram segmentowych
Trwałość – konstrukcja bramy wykonana jest ze stalowych elementów, cynkowanych ogniowo, zabezpieczających bramę przed korozją. Wał ze sprężynami skrętnymi o wytrzymałości 20 000 cykli, odpowiednio wyważonymi umożliwia łatwe otwieranie bramy ręcznej. Do wyboru 4 typy prowadzeń umożliwiających zainstalowanie bramy w nowobudowanych jak już i tych istniejących budynkach.
Bezpieczeństwo – brama wyposażona jest w zabezpieczenie chroniące przed jej samoczynnym opadnięciem w przypadku pęknięcia sprężyny, a panele zbudowane są w sposób uniemożliwiający zgniecenie palców. Każdy automat posiada wyłącznik przeciążeniowy, który wykrywa przeszkodę uniemożliwiając jej zgniecenie. Dodatkowo bramę automatyczną można wyposażyć w fotokomórki czy listwę krawędziową, które minimalizują ryzyko nieszczęśliwych wypadków.
Izolacja termiczna – system trwałych uszczelnień na całym obwodzie bramy składa się z uszczelki górnej, uszczelek bocznych oraz międzysekcyjnych. Ponadto dolna uszczelka dwuwargowa schowana w dolnym panelu zapewnia prawidłowe dociskanie bramy do podłoża, tym samym zapewniając szczelność pomieszczenia. Panele wypełnione pianką poliuretanową zapobiegają nie tylko utracie ciepła z garażu, ale także skutecznie tłumią hałas.
Certyfikaty – brama garażowa segmentowa spełnia wymagania norm europejskich. Spełnienie ww. norm zostało potwierdzone przez jednostki notyfikujące.
Wiecej na stronie www.gros.pl

Certyfikaty – brama garażowa segmentowa spełnia wymagania norm europejskich. Spełnienie ww. norm zostało potwierdzone przez jednostki notyfikujące.
Wiecej na stronie www.gros.pl